Korvpall24 podcast | Eesti noortest ja Kalev/Cramost Marko Parkoneniga

See nädal on ajalooline hetk, kus esimese proovisaatega sai maha Korvpall24.ee verivärske podcast. Hetkel veel nimetu taskuhäälingu saade hakkab septembrist kuulajateni jõudma igal nädalal ning loodetavasti pakub korvpallihuvilistele mõnusat kuulamist läbi kogu hooaja.

Podcasti saatejuhtideks on eksperdi rollis teenekas korvpallitreener Marko Parkonen, Korvpall24.ee peatoimetaja Siim Semiskar ja ladusa jutuga korvpallisõber Karl Rinaldo ning stuudios hakkavad regulaarselt käima ka külalised.

Podcasti proovisaade on nüüdseks purgis ning otsustasime selle ka kuulajateni tuua. Arutluse all oli esmalt kaassaatejuhi Marko Parkoneni personaalküsimus, miks ei saanud temast mängumeest, kuidas ta sattus treeneriameti juurde jne. Seejärel võeti läbi tänavusuvised noortekoondiste senised esinemised EM-finaalturniiridel ning arutati meie esindusklubi Kalev/Cramo senise komplekteerituse ja uue hooaja võimaluste üle.

Kuulajate tagasiside saate kohta on oodatud meiliaadressil info@korvpall24.ee ning samale aadressile ootame ka teiepoolseid pakkumisi, mis võiks saada korvpallipodcasti nimeks. Kuulmiseni!