“Kuldne geim”, EM-i eri | Juhkami koondisse naasmisest, Eesti meeskonnast ja meie konkurentidest

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” stuudios võtavad sel nädalal meeste EM-finaalturniiri eel koha sisse saatejuhid Karl Rinaldo ja Rivo Vesik ning Eesti koondise nurgaründaja, Võrkpall24 kolumnist ja elav võrkpallileksikon Martti Juhkami.

EM-i erisaates räägime põhjalikult Eesti koondise ettevalmistusest, kontrollmängudest ja mängijate omavahelisest konkurentsist, aga ka Juhkami koondisse naasmisest ja EM-finaalturniirist. Kuidas sujusid viimased kontrollmängud meie alagrupikaaslastel Poolal, Montenegrol, Tšehhil, Hollandil ja Ukrainal ning kes on nende liidrid – kõigele sellele vastuseid otsimegi.

Et Rivo Vesik tüüris Venemaa rannavollekoondise treenerina oma hoolealused Vjatšeslav Krasilnikovi ja Oleg Stojanovski MK-sarja finaaletapi võiduni, teeme saates ka kiire kõrvalepõike, et rääkida nii Vene duo triumfist kui Mart Tiisaare ja Kusti Nõlvaku edukast turniirist Roomas.

Saates on esindatud Teamshield.com’i küsimusmäng, samuti valime “nädala tegija” ja vaagisime rubriigis “mängijaprofiil” Poola koondise värske täienduse Wilfredo Leoni tugevusi.Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja, Teamshield.com’i ja Delfiga.