Kuldne geim | Kaks Eesti naisvõrkpallurit võtavad ette Nõlvaku ja Tiisaare teekonna

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” võõrustab oma 35. saates Eesti tugevaimat naisvollepaari Liisa Soomets – Heleene Hollas.

Tänasel saatel on ka konkreetne uudisväärtus, sest Soomets ja Hollas on otsustanud pärast edukat suve esmakordselt sarnaselt Kusti Nõlvakule ja Mart Tiisaarele aastaringselt tõsiselt rannavõrkpallile keskenduda.

22-aastased Soomets ja Hollas tüürisid kevadel Eesti rannavollekoondise OM-kvalifikatsiooniturniiril teise ringi, võitsid suvel kõik kohalikud karikaetapid ning triumfeerisid Pärnus toimunud Ida-Euroopa karikaetapil ja Lätis Cesises peetud Ergos Cupil. Otsustavates mängudes alistati seejuures maailma esisaja mängijad.

Kui eelnevatel talvedel ei treeninud meie viimaste aastate parim naisduo üldse rannavõrkpalli ning veel möödunud suvelgi võisteldi koos oluliselt rohkem kui treeniti, siis sellest sügisest on sporditegemine tõsiselt ette võetud. Nädala sees treenivad Soomets ja Hollas Tallinnas Teras Beachil Indrek Verro näpunäidete järgi ja nädalavahetuseti omandatakse uusi teadmisi Nõo rannahallis Karl Jaani abiga.