“Kuldne geim” | Legendidega Eesti rannavolle hiilgeaegadest – tuhanded pealtvaatajad ja suur duell

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” XVIII osas on saatejuhtidel Karl Rinaldol ja Rivo Vesikul külas legendaarne rannavolleduo Kaarel Kais – Argo Arak.

44-aastane Kais ja 43-aastane Arak ühendasid tänavu mitmeaastase pausi järel jõud ja võitsid üllatuslikult juuni keskel Tartus Eesti karikasarja teisel etapil pronksmedali. Meenutame saates Eesti rannavolle algus- ja hiilgeaegu, mil Pärnu rannas oma hoolealustega kohal maailmakuulus Vjatšeslav Platonov ning vendade Kaiside duelle Avo Keele ja Kaido Kreeniga jälgis mitu tuhat inimest. Saatekülaliste hiljutise saavutuse lainel uurime mõistagi sedagi, kuidas õnnestub Kaisil ja Arakul tänaseni nii heas vormis olla.

Et stuudiokülaliste näol on tegu meestega, kes püsivad tänaseni oma meelisala juures nii nõu kui jõuga, jagub põnevaid jututeemasid kauemakski. “Kuldse geimi” tegijad plaanivad seetõttu tulevikus fenomenaalse mäluga Kaisi ja “Eesti parima rannavolle blokimehe” Araku peagi taas saatesse kutsuda.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja ja Delfiga. Eraldi täname meeldiva koostöö eest ka Pafi ja Sportlandi, kellega sai koostöö juunikuus läbi.